Район на действие на
ВИДЕОСАТ в област В. Търново


Община Велико Търновo
  Велико Търново
  Дебелец
  Килифарево
  Леденик
  Шемшево
  Присово
  Беляковец
  Пчелище


Община Полски Тръмбеш
  Полски Тръмбеш
  Климетово
  Раданово
  Петко Каравелово
  Полски Сеновец
  Куцина


Община Горна Оряховица
  Долна Оряховица

Община Свищов
  Свищов
  Вардим
  Царевец
  Козловец
  Овча Могила
  Хаджи Димитрово
Интернет

ПРОГРАМА
17.11-23.11.2012

СЪБОТА
НЕДЕЛЯ
ПОНЕДЕЛНИК
ВТОРНИК
СРЯДА
ЧЕТВЪРТЪК
ПЕТЪК


РЕГИОНАЛНА ПРОГРАМА

17.11.2011 - СЪБОТА

08.30  "Ягодов сладкиш" - 9 еп.
09.30  "Мисията" - драма
11.30  "Изворче" - детско муз. предаване
12.00  Видеосат справочник
12.05  "Бойно поле Земя"
12.30  "Арена"
13.00  "Дамите в лилаво" - драма
14.30  Видеосат справочник
14.35  "Болни от любов" - драма
17.25  Видеосат справочник
17.30  "Денят +" - седмичен инф. обзор
18.30  Видеосат справочник
18.35  "Успешно земеделие и рибарство" - докум.филм
19.00  "Скорост" - автомобилен журнал
19.30  Балкан фолк. "Фолклорна трапеза"
20.30  "Светлини" - забавно предаване
21.00  Видеосат справочник
21.05  "Сангам" - драма

18.11.2012 - НЕДЕЛЯ

09.30  "Ягодов сладкиш" - 11 еп.
10.30  "Скорост" - автомобилен журнал
11.00  "Бойно поле Земя"
11.30  "Светлини"
12.00  Видеосат справочник
12.05  "Успешно земеделие и рибарство"
12.30  Балкан фолк. "Фолклорна трапеза"
13.30  "Сангам" - драма
16.30  Видеосат справочник
16.35  Балкан фолк.Песни за душата
17.00  "Арена"- забавно предаване
17.30  Видеосат справочник
17.30  "Наташа" - драма
19.00  "Ягодов сладкиш" - 12 еп.
19.40  "Пуста земя" - драма
21.00  Видеосат справочник
21.05  "Истина, любов и красота" - драма

19.11.2012 - ПОНЕДЕЛНИК

07.10  "Шефове под прикритие" - 7 еп.
08.00  Балкан фолк. "Изворче"
08.30  "Зоро" - 16 еп.
08.55  Видеосат справочник
09.00  "След закуска" - ток шоу
11.00  "Черните вълци" - 1 и 2 еп.
12.55  Видеосат справочник
13.00  "Денят" - инф. емисия
13.20  "Бъди щастлива, Ани" - драма
14.55  Видеосат справочник
15.00  "Денят" - инф. емисия
15.30  "Мисията" - драма
17.30  "Денят" - инф. емисия
18.00  "Черните вълци" - 3 и 4 еп.
19.25  Видеосат справочник
19.30  "Зоро" - 17 еп.
20.00  "Бойно поле Земя"
20.30  "Денят" - инф. емисия
21.00  "Шефове под прикритие" - 8 еп.
22.00  Видеосат правочник
22.05  "Колела" - драма
23.30  "Денят"

20.11.2012 - ВТОРНИК

07.10  "Шефове под прикритие" - 8 еп.
08.00  Балкан фолк. "Песни за душата"
08.30  "Зоро" - 17 еп.
08.55  Видеосат справочник
09.00  "След закуска" - ток шоу
11.00  "Черните вълци" - 3 и 4 еп.
12.55  Видеосат справочник
13.00  "Денят" - инф. емисия
13.30  "Колела" - драма
14.55  Видеосат справочник
15.00  "Денят" - инф. емисия
15.30  "Зад екран" - екшън
17.00  "Арена"
17.25  Видеосат справочник
17.30  "Денят" - инф. емисия
18.00  "Черните вълци" - 5 и 6 еп.
19.25  Видеосат справочник
19.30  "Зоро" - 18 еп.
20.00  "Светлини" - забавно предаване
20.30  "Денят" - инф. емисия
21.00  "Шефове под прикритие" - 9 еп.
21.55  Видеосат справочник
22.00  "Кажи защо ме остави" - драма
23.30  "Денят"

21.11.2012 - СРЯДА

07.10  "Шефове под прикритие" - 9 еп.
08.00  "Арена"
08.30  "Зоро" - 18 еп.
08.55  Видеосат справочник
09.00  "След закуска" - ток шоу
11.00  "Черните вълци" - 5 и 6 еп.
12.55  Видеосат справочник
13.00  "Денят" - инф. емисия
13.30  "Кажи защо ме остави" - драма
14.55  Видеосат справочник
15.00  "Денят" - инф. емисия
15.30  "Багдадският крадец" - екшън
17.00  "Да сме живи, да сме здрави" - Въведение Богородично
17.25  Видеосат справочник
17.30  "Денят" - инф. емисия
18.00  "Черните вълци" - 7 и 8 еп.
19.25  Видеосат справочник
19.30  "Зоро" - 19 еп.
20.00  "Скорост" - тв авто журнал
20.30  "Денят" - инф. емисия
21.00  "Обща медицина" - 1 еп.
22.00  Видеосат справочник
22.05  "На живот и смърт" - драма
23.30  "Денят" - инф. емисия

22.11.2012 - ЧЕТВЪРТЪК

07.10  "Обща медицина" - 1 еп.
08.00  "Светлини"
08.30  "Зоро" - 19 еп.
08.55  Видеосат справочник
09.00  "След закуска" - ток шоу
11.00  "Черните вълци" - 7 и 8 еп.
12.55  Видеосат справочник
13.00  "Денят" - инф. емисия
13.30  "На живот и смърт" - драма
14.55  Видеосат справочник
15.00  "Денят" - инф. емисия
15.30  "Забравена мелодия за флейта" - драма
17.25  Видеосат справочник
17.30  "Денят" - инф. емисия
18.00  "Млечен път" - 1 и 2 еп.
19.25  Видеосат справочник
19.30  "Зоро" - 20 еп.
20.00  "Арена" - забавно предаване
20.30  "Денят" - инф. емисия
21.00  "Обща медицина" - 2 еп.
21.55  Видеосат справочник
22.00  "Канадски пай" - екшън
23.30  "Денят"

23.11.2012 - ПЕТЪК

07.10  "Обща медицина" - 2 еп.
08.00  "Скорост"
08.30  "Зоро" - 20 еп.
08.55  Видеосат справочник
09.00  "След закуска" - ток шоу
11.00  "Млечен път" - 1 и 2 еп.
12.55  Видеосат справочник
13.00  "Денят" - инф. емисия
13.30  "Канадски пай" - драма
15.55  Видеосат справочник
16.00  "Денят +" - седмичен инф. обзор
17.00  "Арена"- забавно предаване
17.25  Видеосат справочник
17.30  "Денят" - инф. емисия
18.00  "Млечен път" - 3 и 4 еп.
19.25  Видеосат справочник
19.30  Балкан фолк. "Фолклорна трапеза"
20.30  "Денят" - инф. емисия
21.00  "Обща медицина" - 3 еп.

Footer